Rīga, Bruņinieku iela 28-7, 
Tālrunis: +371 67 18 60 55
Mob.tālr.+371 22 02 57 97

Rīga, Blaumaņa iela 11/13–14, 5. stāvs
Tālrunis: +371 26 41 08 10
Mob.tālr.: +371 66 04 71 55

Rakstiet mums uz e-pastu:
arhomedserviss@apollo.lv

Par "Arho 
Medicīnas Serviss"

Par mums

“Arho Medicīnas Serviss” ir ārstniecības iestāde, kas savu darbību ir uzsākusi 2007. gada pavasarī un piedāvā rehabilitācijas pakalpojumus gan PIEAUGUŠAJIEM, gan BĒRNIEM pie zinošiem un pieredzes bagātiem speciālistiem – FIZIOTERAPEITIEM, NEIROLOGIEM, FIZIKĀLAS MEDICĪNAS UN REHABILITĀCIJAS ĀRSTA, UZTURA SPECIĀLISTA. 

2015. gadā “Arho Medicīnas Serviss” atvēra savu 1. filiāli Rīgā, Blaumaņa ielā 11/13-14.


Mūsu ārstniecības iestādēs ir iespējams saņemt FIZIOTERAPEITA konsultācijas, kuru laikā tiek veikta pacienta pirmreizēja izmeklēšana un ārstēšanas plāna izveide. NODARBĪBAS PIE FIZIOTERAPEITA NOTIEK,  izmantojot visu aktivitāšu spektru – pielietojot

✓ masāžas pēc indikācijām

✓ slinga terapeitiskos vingrojumus;

✓ individuālo un grupu ārstniecisko vingrošanu;

✓ medicīnisko teipošanu; 

✓ mīksto audu tehnikas;

✓ fizikālo medicīnu.


Mazajiem pacientiem piedāvājam zīdaiņu vingrošanu pēc Bobata metodes muskulatūras tonusa izmaiņu gadījumos. Mazuļu vecākiem iespējams saņemt Handlinga apmācību pie pieredzējušiem fizioterapeitiem.


Pirmsskolas un skolas vecuma bērniem stājas problēmu gadījumos, pēc pārciestām augšējo elpošanas ceļu saslimšanām, pie ieilguša klepus, astmas piedāvājam ārstniecisko vingrošanu INDIVIDUĀLI UN GRUPĀS, kā arī masāžas.


“Arho Medicīnas Serviss” piedāvā ergonomikas pamatprincipu teorētisku un praktisku apmācību lekcijas uzņēmumu darbiniekiem, uzņēmumu darbinieku izglītošanu ergonomikas pamatprincipu ievērošanā un pielietošanā savā darba vietā, darbinieku darba vietu izvērtēšanu.